Sosyal medyada içerikleriyle dikkat çeken fenomen Ecem Taşer, son paylaşımında patronunun metresiyle yaşadığı kavgayı ve işten çıkarılma sürecini anlattı.

Videoda, "Şimdi patronumun metresiyle yaşadığım olayı ve işten çıkarılma sürecimi açıklıyorum. Şimdi öğrendim ki, patronumun bir metresi varmış. Bu durum beni çok sinirlendiriyor ama aynı zamanda aldatılan bir kadına da acıyorum" şeklinde başlayan Taşer, ardından amatörce bir hatadan dolayı metres olduğunu iddia ettiği kişi tarafından eziklendiğini ve mobbinge maruz kaldığını dile getirdi.

Taşer, "Olay, işin ikinci haftasında falan oldu. Yöneticim oldukça hırslı bir kadın ve benim de çok sıkı çalışmam gerekiyor. Olayın yaşandığı hafta, yöneticim Katar'a bir fuara gitti. Ben de o gün çok saçma bir hata yaptım. Yanlış insanlara yanlış mail gönderdim, ama şirkete zarar verecek bir şey değildi. Bu metrenin görmüş olduğu maili aldıktan sonra bana mobbing uygulamaya başladı. Herkesin içinde bana karşı mobbing yapıyor" ifadelerini kullandı.

Tartışmanın ardından işine son verilen Ecem Taşer, ofisten ayrılırken yaşanan bir başka tartışmayı da anlattı. Kendisine 'beceriksiz' diyen ve metres olduğunu iddia ettiği kişiye "en azından metres değilim" diyerek karşılık verdiğini belirtti.