Adı kara para aklama, vergi kaçırdıkları gerekçesiyle tutuklanan Dilan Polat'ın şarkısı Enerci 133 milyon rakamına ulaşarak kırılması güç bir rekora imza attı. Spotify ve Apple Music'ten kaldırılan şarkı YouTube da zirveye otururken aynı dönemde şarkısı çıkan Hadise'ye tam 130 milyon fark attı. Ünlü fenomen kendisi ile aynı dönemde şarkı çıkaran İrem Derici,Hande Yener, İbrahim Tatlıses gibi bir çok ismi geride bıraktı. 

Dilan Polat Enerci

DurakMedya'dan Mustafa Barış Durak'ın haberine göre şuan tutuklu bulunan ünlü fenomen Dilan Polat şarkısı Enerci en çok dinlenen şarkılar listesinde zirveye yerleşti . Son günlerde akıl hastanesine yatırıldığı haberleri ile sık sık gündeme gelen ünlü fenomen Dilan Polat'ın seslendirdiği Genco Ecer'in sözünü ve bestesini yaptığı Enerci YouTube'da 133 milyon izlenme ile kırılması imkansız bir sayıya ulaştı.

Dilan Polat Hadise'ye 130 milyon fark attı

Spotify ve Apple Music iddialar yüzünden fenomenin şarkısını uygulamalardan kaldırmasına rağmen büyük bir rakama ulaşan Polat kendisi ile aynı dönemde " Sevmiyo" şarkısını çıkaran Hadise'ye 130 milyon fark attı. Ünlü popçunun şarkısı ise 2 milyon 700 bin izlenme de kalarak hayal kırıklığı yaşattı. Polat'ın " Enerci"si aynı dönemde şarkı çıkaran usta sanatçı İbrahim Tatlıses, İrem Derici ve Hande Yener gibi sanatçılara da rekor fark atarak en çok dinlenen şarkı ünvanına sahip oldu.

Editör: Necla Necla