CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, 31 Mart yerel seçimlerinde sandık güvenliğinin sağlanabilmesi için İstanbulluları CHP sandık güvenliği ekibinde görev almaya çağırdı.

‘SANDIK GÜVENLİĞİNİ SAĞLARSAK GERİSİ GELİR’

CHP İstanbul İl Başkanlığı resmi Twitter hesabından paylaşılan videoda Kaftancıoğlu, “İstanbul’un çok önemli sorunları var ama rahat olun. İmamoğlu varsa çözüm var. Bu çözümlerin hayata geçmesi için en önemli işimiz çok çalışmak ve sandıklara sahip çıkmak. Sandık güvenliğini sağlarsak gerisi gelir” ifadelerini kullandı.

’25 YILLIK HESABI KAPATMAYA ÇOK YAKINIZ’

“Artık şikayet etme zamanı bitti” diyen CHP İl Başkanı şöyle devam etti: “Şimdi sorunları çözme, harekete geçme, sorumluluk üstlenme zamanı. Sandık güvenliği için hiç kimseden hiçbir şey beklemeyin. Sandık güvenliği Cumhuriyet Halk Partisi’ne gönül verenlerin, ömrü verenlerin işi. 31 Mart seçimlerinin en onurlu görevini üstlenmek, CHP sandık güvenliği ekibinde yer almak için hemen şimdi 02127061280 nolu telefon ya da istanbulgonulluleri.org adresindeki başvuru formunu doldurun. Kentimizi ve geleceğimizi geri almaya hazırız. 25 yıllık bir hesabı kapatmaya çok yakınız!”