Ünlü komedyen Cem Yılmaz, 23 Nisan 1973 doğumlu olarak 51 yaşına bastı. Yılmaz, sosyal medya hesabından doğum gününe özel esprili bir paylaşım yaparak, "UZUN YAŞAMIMIN SIRRI POZİTİF BAKMAM" başlığıyla takipçileriyle paylaştı.

"Hiç bu yaşa kadar geleceğim aklıma gelmemişti. Müthiş... Doğum günümü kutlayan tüm dostlarıma teşekkür ederim… Uzun yaşamımın sırrı hep pozitif bakmam ve kendimi sevmem" diyen ünlü komedyen, "Bir de kendimi merkeze koymam… Ve elbette kuantum ve çok az zencefil! Ama çok az yok denecek kadar ve elbette evren! Bir de çok genç yaştan itibaren yoga… Hep ama! Devamlı gül ve fotonlar… Teşekkürler hayat, teşekkürler 2024" şeklinde devam etti.

Yılmaz'ın paylaşımına binlerce beğeni ve "Nice mutlu yıllara", "Doğum günün kutlu olsun", "Nice yogalı ve zencefilli yıllara" gibi yorumlar geldi. Ünlü komedyen, 2012-2013 yılları arasında Ahu Yağtu ile evli kaldı ve bu birliktelikten Kemal adında bir oğlu oldu. Bir süredir ise kendisinden 13 yaş küçük pilates eğitmeni Necla Karahalil ile aşk yaşıyor.

Necla Karahalil, pilates eğitmeni olarak bilinmektedir ve 1987 yılında Tekirdağ'da doğmuştur. 37 yaşındaki Karahalil, sosyal medya platformu Instagram'da yayınladığı pilates videoları ve sağlıklı yaşam tüyolarıyla tanınmaktadır.