Bülent Ersoy’dan kürk giymesini eleştirenlere: Hayvanla öpüşen hasta ruhlu insanlar

Kürk giydiği için kendisini eleştirenlere yanıt veren şarkıcı Bülent Ersoy, “Ben bu insanların çok normal olmadığını ve hasta ruhlu insanlar olduğunu düşünüyorum” dedi.

Habertürk’te yer alan habere göre Ersoy şunları söyledi: “Bu tip insanlar hayvanla öpüşen, salyalarıyla oynayan insanlar ama yine de saygı duymak gerekir. Saldıracakları kişi ben değilim, önce ‘Bu kürkler bu ülkeye nasıl giriyor?’ bunu araştıracaklar. Meclisin kapısına dayansınlar bunun hesabını devlete soracaklar bana değil.”

‘ÇOCUK SAHİBİ OLAMAYIP, KÖPEK YA DA KEDİDEN Mİ HAZ DUYUYOR?’

Eleştiri ve hakaretlere karşı hukuki süreç başlatıp başlatmayacağı sorulan Ersoy, “O konuda muallaktayım çünkü psikolojilerini bilmiyorum. Acaba evlenip çocuk sahibi olamayıp, bir köpek ya da kediden mi haz duyuyor? Bunları bilemiyorum onun için kendimi onların seviyesine indirmeyi düşünmüyorum” dedi.

‘MECLİS’E GİTMEZLERSE FARKLI KONUŞACAĞIM’

Kendisini eleştirenlere Meclis’e gitmelerini söyleyen Ersoy, “Bunu sadece kürk için değil, çanta, yastık ve birçok şey için yapacaklar. Eğer Meclis’e gitmezlerse çok farklı konuşacağım. Gümrük Bakanı’nın karşısına geçip ‘Bu kürkleri siz nasıl bu ülkeye sokuyorsunuz?’ diye soru soracaklar. Yoksa kendileri çalar kendileri oynar“ diye konuştu.

‘KÜRKSÜZ DE ALIMLIYIM, GÜZELİM’

Ersoy, “Benim kürke ihtiyacım yok ben yine alımlı yine güzelim. Ben Ağrı Dağı’nın zirvesinde oturuyor ayaklarımı sallıyorum, aşağıdan sinek vızıltıları geliyor ama ben duyamıyorum“ ifadelerini kullandı.