Artık banyolarda çok daha modern bir atmosfer yaratmak sanıldığı kadar zor olmuyor. Sadece doğru ürün çeşitlerini seçmeniz ve tercih yaparken de çeşitli kıstasları göz önünde bulundurmanız gerekir. Peki, neler yapmalı, değişime nereden başlamalı ve ürün seçimi sırasında nelere dikkat etmeli? İşte yanıtlar…

Nasıl Bir Banyo İstediğinizi Hayal Edin

İlk olarak nasıl bir banyoya sahip olmak istediğinizi netleştirmeniz gerekiyor. Çünkü tercihlerinizi hayallerinize ve belirlediğiniz konsepte göre yapmalısınız. Eğer birbiri ile uyumlu olmayan çok sayıda ürünü yan yana getirirseniz, banyonuzda göz yoran, estetikten uzak ve nahoş bir görüntü ortaya çıkar. Bunun yerine bir stil ve bir konsept belirleyerek tercih yaparsanız mükemmel bir banyo görüntüsü yakalayabilirsiniz. Üstelik banyonuzun hayal ettiğiniz görünüme sahip olması da cabası…

Fayanslar İçin Değişim Çanları Çalıyor

Banyonuzda köklü bir değişim yapmak istiyorsanız artık eskimiş, solmuş ve demode olmuş fayansları, seramikleri değiştirmelisiniz. Yeni nesil banyo fayansları çok daha şık, çağdaş ve etkileyici bir görünüm sunuyor. Aynı zamanda bu ürünleri çok uzun süre hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Ancak tercihinizi her zaman kaliteden yani VitrA Online internet sitesinden yana kullanmanız da büyük önem taşıyor.

VitrA Online internet sitesinde her tarza uygun banyo seramik fiyatları gayet makul rakamlardan oluşuyor. Düşük fiyatlar ve geniş model seçeneği yelpazesi sayesinde hayal ettiğiniz banyoya sahip olmanız gayet kolay olacak. Sadece duvarlar için değil zemin için kullanabileceğiniz fayans çeşitlerinde de karşınıza o kadar fazla sayıda seçenek çıkacak ki, model tercihi yaparken zorlanabilirsiniz. Bu arada renk ve desen seçeneklerinin de tahmin ettiğinizden daha fazla olduğunun altını çizelim.

Açık renklerden koyu tonlara, modern desenlerden otantik desenlere, sade tasarımlardan gösterişli ve ihtiyaçlı modellere kadar her zevke uygun zemin fayans çeşitlerini yalnızca tek bir platform üzerinden inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda yer fayans fiyatları hakkında fikir sahibi olmak isterseniz de rotanızı bu platforma çevirmeniz yeterli olacaktır.

Klozet ve Lavaboyu Yenileyin!

Bir banyoya girdiğinizde ilk olarak göze çarpan klozet ile lavabo olur. İşte bu nedenle köklü bir değişiklik yapmak istiyorsanız öncelikle lavabo ile klozeti yenilemeniz gerekir. Bu tasarımları yeni nesil bir klozet ve lavabo ile yenilemek için mutlaka yüksek rakamlardan oluşan bütçe ayırmanız gerekmez. Gayet makul bir bütçe ile birbirinden güzel ürün çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz.

Bu kolaylıktan faydalanmak isteyenler VitrA Online internet sitesine uğruyor ve onlarca farklı tasarım arasından tercih yapma keyfini yaşıyor. Yeni nesil klozet çeşitleri kaliteli, ergonomik ve kullanışlı olmasıyla tam not alıyor. Tüm bu özellikle VitrA Online internet sitesinde beğeniye sunulan lavabo çeşitleri için de geçerlidir. Tüm banyo modellerine uygun ve her zevke hitap edebilecek tasarım seçeneklerini detaylı bir şekilde incelemek için online.vitra.com.tr adresine göz atın.

Banyo Dekorasyonunu Aksesuar Çeşitleriyle Tamamlayın!

VitrA Online internet sitesinde banyonuzu yeni baştan tasarlamanıza yardımcı olacak aksesuar modellerini de görebilirsiniz. Her banyoda mutlaka bulunması gereken tuvalet kağıtlığı, diş fırçalığı, sabunluk, çöp kovası gibi ürün çeşitleri banyonun daha kullanışlı bir form kazanmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte banyonuzda bu ürünler genel dekorasyonun tamamlayıcı unsurları olarak da tercih ediliyor.

En Şık Banyo Dolapları Vitra Online’da!

Elbette banyoların olmazsa olmazlarından biri de banyo dolaplarıdır. Eğer en güzel ve en kaliteli banyo dolaplarını daha yakından incelemek isterseniz hangi siteyi ziyaret etmeniz gerektiğini biliyorsunuz.

Model, renk ve ebat açısından oldukça geniş bir seçenek yelpazesi karşınıza çıkacak. Bu sayede hem hayal ettiğiniz hem de banyonuzda uyguladığınız dekorasyon tarzına uygun pek çok banyo dolabını karşınızda görebilirsiniz.

Banyonuza bambaşka bir atmosfer kazandırmanız artık çok kolay olacak. Üstelik gönlünüzce ürün seçimi yapabilir ve ödemenizi de bütçenizi zorlamadan gerçekleştirebilirsiniz. VitrA Online, ilham almak için de uğrayabileceğiniz bir platformdur.