Ünlü model Kelly Brook, uzun süredir aşk yaşadığı sevgilisi Jeremy Parisi ile iki yıl önce nikah masasına oturmuştu. Kelly Brook, verdiği röportajda modelliği bıraktığını ve kilo almış olmasına rağmen vücuduyla barışık olduğunu açıkladı. Gerçek adı Kelly Ann Parsons olan İngiliz model, oyuncu ve sosyal medya fenomeni Brook, 7 yıldır birlikte olduğu Jeremy Parisi ile 2022'de İtalya'da evlenmişti.

 Modelliği Bıraktı


Kelly Brook, modelliği bıraktığını ve vücuduna dair hiçbir güvensizlik duymadığını belirtti. "Kendi tenimde rahatım. Hayatımda, kariyerimde ve ilişkimde bulunduğum yerden memnunum" diyen Brook, şunları ekledi:

"Yaşlanmak umurumda değil. Bu beni hiç korkutmuyor. Hayatım evrim geçirdi ve artık erkeklerin bakışlarını üzerimde istemiyorum, bikini modeli olmaya çalışmıyorum. Bu, 44 yaşında ve daha kilolu olduğum için bikini modeli olamayacağım anlamına gelmiyor. Daha çok, o yollardan geçtim ve artık nasıl göründüğümü pek önemsemiyorum."

 Köpeği İçin Taşındı


Kelly Brook, eşi ve evcil köpekleri Teddy ile birlikte Londra'da yaşıyor. Hayatı hakkında şunları söyledi:

"Hayatın değiştiğini düşünüyorum. Gelişiyorsunuz, büyüyorsunuz ve ilgi alanlarınız değişiyor. Artık köpeğime ve bahçeciliğe takıntılıyım. Bundan 20 yıl önce hayvanlara ve bahçeciliğe takıntılı olduğumu söyleyemem. Evime Teddy'yi düşünerek taşındım çünkü bir bahçe, bolca yeşil alan ve yeşil alanlara yürüyerek gidebilmek istiyordum."