Yeşilçam'ın Sultanı Türkan Şoray, "Müjdat Gezen ile Bizim Ev'de" programına konuk oldu. Samimi ve içten tavırlarıyla dikkat çeken Şoray, sahneye sıkı dostu Ali Poyrazoğlu'nu çağırdı. Türkan Şoray, Poyrazoğlu'na hitaben, "Gel benim yakışıklı sevgilim" diyerek seslendi. Bu anlar kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.

Türkan Şoray'ın samimi dostu Ali Poyrazoğlu da onu izleyenler arasındaydı. Şoray, dostu Ali Poyrazoğlu'nu sahneye çağırırken, Poyrazoğlu esprili bir şekilde "Açıklama her şeyi burada" dedi. Müjdat Gezen, o esnada sandalyeden kalkarak "Çocuklar görüşmek üzere" diyerek espri yaptı.

Kahkaha tufanının yaşandığı o anlarda Poyrazoğlu, "Büyük aşk yaşadığımızı herkes biliyor" dedi. Müjdat Gezen ise espriyle "Oğlum, rol gereğiydi o ya" diyerek cevap verdi. Poyrazoğlu da "rolden sonra ne olduğu belli değil" diye konuştu.

Ali Poyrazoğlu ayrıca, Türkan Şoray ile öpüşme sahnesine nasıl hazırlandığını da anlattı. Poyrazoğlu, "Ben gittim diş macunu alın dedim. Sigara içiyorum, o zaman ağzım kokmasın. Fıs fıs mentol her şeyi kullandım. Hiç zorluk çıkarmadı. Şimdi değişmiş, zorluk çıkarıyor" dedi.