AKP Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Bahadır Yenişehirlioğlu, tartışma yaratan 562 bin lira değerindeki Rolex marka kol saatiyle ilgili, "Alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim" dedi.

AKP'li Yenişehirlioğlu, kolundaki 562 bin liralık Rolex marka saatle yaptığı paylaşım ve ardından paylaşımı silmesi ile ilgili X hesabından açıklama yaptı.

"ALIN TERİYLE HELAL YOLDAN EDİNDİM, TAKMAYA DEVAM EDECEĞİM"

Yenişehirlioğlu, X hesabından yaptığı paylaşıma daha önce tartışmalar nedeniyle sildiği fotoğrafı da ekleyerek, fotoğrafı silmesinin nedeninin, 'Ispartalı partililerine edilen hakaretler' olduğunu ileri sürdü. Yenişehirlioğlu, fotoğrafın İnstagram hesabında durduğunu da belirterek şunları söyledi:

Yenişehirlioğlu, "Bu paylaşımımı silmemin sebebi şudur: Arkamda yer alan değerli Ispartalı partililerimize yönelik hakaretler ve küfürlerden dolayıdır. Bu seviyesiz yorumlar silinse bile twetterde görülüyor. Oysa paylaşımım Instagramda duruyor. Zira orada seviyesiz paylaşımlar silinince görülmüyor. Bu arada alın teriyle helal yoldan edindiğim saatimi takmaya devam edeceğim" ifadelerini kullandı.