Ünlü oyuncu, Martin Scorsese'in yönettiği Dolunay Katilleri filmiyle En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında Oscar'a aday gösterilmişti.

Geçtiğimiz aylarda 80 yaşındaki De Niro, 45 yaşındaki savunma sanatları eğitmeni Tiffany Chen ile olan birlikteliğinden Gia Virginia Chen De Niro adında bir kız çocuğu sahibi olduğunu duyurmuştu. Oyuncu, kızıyla olan mutlu anlarını paylaşmayı sürdürüyor ve son olarak kızıyla çekilmiş bir fotoğrafını People dergisiyle paylaştı.

De Niro, kızı hakkında konuşurken "Çok tatlı bir bebek. Çok sevimli. Ona baktığımda tüm dertlerim uçup gidiyor" ifadelerini kullandı. Ayrıca daha önce yaptığı bir röportajda "80 yaşında baba olmak harika bir duygu. Büyüdükçe nasıl olur bilmiyorum ama düşünüyor, her şeyi gözlemliyor ve izliyor. İnanılmaz bir şey. Bunun tadını çıkarmak için olabildiğince uzun süre etrafta olmak istiyorum" demişti.

Ancak De Niro'nun mutluluğunu gölgeleyen bir acı da var. Geçtiğimiz yıl 19 yaşındaki torunu hayatını kaybetmişti. Üzüntüsünü dile getiren De Niro, "Öyle olmamalıydı" diyerek yaşadığı acıyı ifade etti. Torununun ölüm nedeniyle ilgili sosyal medyada açıklama yapan De Niro, "Birisi ona fentanil satmış. Hala bu tür maddeleri satan ve kullananlara sesleniyorum, oğlum artık bizimle değil" şeklinde konuşmuştu.

Editör: Necla Necla